Festiwal piosenki “Jędrzejówka”

22 listopada w Ośrodku Kultury „Białogon” odbył się V Festiwal Piosenki „Jędrzejówka, w którym w kategorii zuchowej wzięły udział zuchy z naszej szkoły. Organizatorem festiwalu była Komenda Hufca ZHP Kielce- Miasto. Jak co roku trzeba było przygotować dwie piosenki.

22 listopada w Ośrodku Kultury „Białogon” odbył się V Festiwal Piosenki „Jędrzejówka, w którym w kategorii zuchowej wzięły udział zuchy z naszej szkoły. Organizatorem festiwalu była Komenda Hufca ZHP Kielce- Miasto. Jak co roku trzeba było przygotować dwie piosenki – piosenkę turystyczną i piosenką filmową. Druhny Teresa Górecka i Dorota Parzniewska wraz z rodzicami mocno trzymały kciuki. Zuchy pięknie zaśpiewały i zatańczyły. Nasza gromada była najliczniejszą grupą, było 45 dzieci. Jesteśmy dumni z naszych zuchów.