III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji

11 kwietnia 2017 roku w Teatrze Lalki i Aktora „ Kubuś” w Kielcach odbył się II Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim dla uczniów klas I- VI. Druga edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszego województwa. Poziom trudności był bardzo wysoki.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy III „C” – Julia Marcjan i Mikołaj Strycharski. Julia recytowała wiersz pt. „Kitten” Julian Tuwim, a Mikołaj zaprezentował wiersz pt. „The Worm that wouldn’t wiggle” Steve Attevell. Jury po wysłuchaniu recytatorów przyznało nagrody, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, stopień opanowania tekstu, interpretację, artykulację, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny. Mikołaj zajął III miejsce! Gratulacje!!! Składam moim uczniom serdeczne podziękowania za udział i trzymam kciuki za przyszłe sukcesy sceniczne.