Jędrzejówka 2017

9 grudnia – jak co roku nasze zuchy wzięły udział w VIII Festiwalu Piosenki „Jędrzejówka”. Organizatorem festiwalu była Komenda Hufca ZHP Kielce- Miasto. Naszą szkołę reprezentowało aż 35 zuchów. To najliczniejsza gromada zuchowa biorąca udział w konkursie. W tym roku należało zaprezentować piosenkę dowolną oraz piosenkę podróżniczą. Nasze zuchy wykonały piosenkę „Kiedy w piątek słońce świeci” i piosenkę świąteczną
„ A ja siedzę na kominie”. Komisja oceniała aranżacje, znajomość tekstu, możliwości wokalne oraz ogólne wrażenie. Druhny Magdalena Ramiączek, Jolanta Kwiecień- Pacierz oraz Dorota Parzniewska wraz z rodzicami mocno trzymały kciuki. Zuchy pięknie zaśpiewały i zajęły I miejsce. Radości nie było końca. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z naszych zuchów. GRATULUJEMY!!!