Kanonizacja Jana Pawła II

30.04.2014r. w Zespole Szkół w Bilczy uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej oraz nauczyciele uczestniczyli w uroczystym apelu, z okazji kanonizacji Wielkiego Papieża Polaka Jana Pawła II. W montażu słowno-muzycznym oraz prezentacji multimedialnej przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli: ks. Wojciecha Pikosa i pani katechetki Ewy Jaros młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum przypomniała życie i pontyfikat Papieża. Dopełnieniem przedstawienia były ulubione piosenki Karola Wojtyły które pięknie zaśpiewały Zuchy wraz ze swoimi paniami opiekunkami Magdaleną Ramiączek i Dorotą Parzniewską.