Klasa 1 b w kinie Helios

20 grudnia w ramach projektu edukacyjnego Kino na Temat JUNIOR – skierowanego do pierwszoklasistów, uczniowie klasy 1 b wyjechali do kina Helios w Kielcach na animowany film przygodowy pt. „Trolle”. Tytułowe trolle to radosne, rozśpiewane stworki, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w najniezwyklejsze fryzury. Magiczna kraina trolli zmieniła się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszyła z misją ratunkową, która zaprowadziła ją w szeroki, nieznany dotąd świat. Wszystkie dzieci oglądały film z ciekawością. Miały okazję obejrzeć wiele fantastycznych, często śmiesznych scen, ale były też chwile grozy. Jednak opowieść o walce dobra ze złem skończyła się szczęśliwie.

Dzień ten był pełen niespodzianek. Duże emocje wzbudziły wśród dzieci zabawy z animatorami, quizy oraz konkursy z nagrodami. Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość skorzystania z Symulatora Wirtualnej Rzeczywistości, którą umożliwili nieodpłatnie Rodzice Maksa Moskala.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wszystkich atrakcji w tym dniu, by został on na długo w pamięci dzieci.