Klasa 3 a w kinie Helios

8 marca uczniowie klasy 3 a wyjechali do kina Helios w Kielcach na film „Robinson Crusoe” 3D. Dzień ten był pełen niespodzianek. Przed seansem rodzice z Trójki klasowej zakupili dzieciom duży popcorn i napoje. Wszystkie dzieci oglądały film z ciekawością. Miały okazję obejrzeć wiele fantastycznych, często śmiesznych scen, ale były też chwile grozy. Robinson Crusoe po katastrofie statku, został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku były bardzo nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem jednak zaprzyjaźniły się z nim. Wkrótce Robinson i jego nowi przyjaciele połączyli siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagrażało mieszkańcom wyspy.

Duże emocje wzbudził wśród dzieci spacer po galerii, zakup pamiątek oraz zabawy na placu zabaw.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wszystkich atrakcji w tym dniu, by został on na długo w pamięci dzieci.