Konkurs pn. „Zostań konstruktorem makiety- Kielce ekologiczne miasto przyszłości”

W/w konkurs zorganizowany przez Energetyczne Centrum Nauki spotkał się w naszej szkole z bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie uczniów z klas V i VI. Do budowania makiet przystąpiło aż 15 trzyosobowych zespołów. Powołana komisja w składzie: Małgorzata Molenda, Dorota Parzniewska i Ewa Wach przyznała trzy I, dwa II i dwa III miejsca. Wszystkie wyróżnione prace pojadą do Kielc, gdzie wezmą udział w konkursie głównym.

Miejsca I:

• Blanka Wijas, Natalia Stojanowska, Tomasz Tokarzewski z klasy V c
  • Bartosz Ochwanowski, Maciej Ochwanowski, Oliver Stokowiec z klasy V c
  • Kacper Grzybczak, Jakub Barszcz, Aleksander Kordos z klasy VI a

Miejsca II:

• Jowita Michta, Miłosz Michta, Szymon Pyczek z klasy V c
  • Karolina Turas, Julia Sieroń, Dominika Borek z klasy VI b

Miejsca III:

• Martyna Zaborowska, Zofia Wójcik, Antonina Romanek z klasy V b
  • Emilia Wilman, Natalia Szczepańska, Kacper Musiał z klasy V c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.