Konkurs „Świąteczny wielościan”

Na przełomie listopada i grudnia został zorganizowany konkurs „Świąteczny wielościan”. Zadaniem w konkursie było wykonanie papierowej bombki w kształcie dowolnego wielościanu używając do tego dowolnej techniki. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się znajomością origami oraz innych technik, a ich prace były dokładnie i samodzielnie wykonane. Różnorodność prac była ogromna.

Wszystkie prace zostały przekazane na wsparcie Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce – Amelia Trela V a
II miejsce – Katarzyna Pióro V a, Miłosz Giemza VII c, Szymon Frankowicz IV a
III miejsce – Karol Stochmal VII c, Wiktoria Milewska VII b, Szymon Boczkowski V b, Natalia Machulska V b
Wyróżnienia – Marta Bartkiewicz, Antonina Krężołek, Anna Nowak, Tomasz Krawczyk, Mateusz Pióro, Mikołaj Czaiński, Adam Mostek, Maciej Migas, Natalia Frankowicz, Kacper Gola, Zuzanna Stręk, Oskar Rychel, Oskar Salacha, Piotr Bednarski, Hanna Chęć.

Każdy z nagrodzonych i wyróżnionych otrzymał dyplom oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do konkursu za rok.