„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” dla rodziców!

Dawno, dawno temu…za górami… za lasami…Nie, nie!, to było w naszej szkole i nie tak dawno, bo 8 czerwca 2017 r. Uczniowie klasy III „c” pod okiem wychowawczyni Ewy Wach z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wcielili się w rolę aktorów i przedstawili baśń pt. ,,Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” dla swoich rodziców. Bajka autorstwa Braci Grimm to opowieść o ciągłej walce dobra ze złem i o tym, że dobro mimo wielu przeciwności zwycięża. W poszczególne role wcielili się: Śnieżka – Julia Marcjan, królowa – Emilia Nartowska leśniczy – Mikołaj Strycharski, książę – Jakub Kołkowski, lustereczko – Kornel Gołębiowski. Zwierzątka to: Mateusz Wroński, Filip Kwiecień. Role krasnali odgrywali: Ignacy Miłocha, Dominika Pyk, Maria Garbat, Kacper Rzymczyk, Kinga Jabłońska, Mateusz Woźniak. Elfa zagrała Małgosia Klisik. Narratorami byli: Maciej Jończyk, Laura Wiatr, Maja Cygan oraz Bartosz Rabiej. Uczniowie włożyli dużo wysiłku i zaangażowania w opanowanie swoich kwestii oraz w przygotowanie dekoracji i strojów. Aktorzy za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami, co wynagrodziło ich trud i sprawiło im ogromną satysfakcję.