Mała Liga Piłki Ręcznej

19. października został rozpoczęty 15. turniej piłki ręcznej organizowanej w ramach Małej Ligi. Zawody te przygotowuje fundacja Vive Serce Dzieciom. Na inaugurację do kieleckiego “Katolika” przyjechali miedzy innymi pani Anna Krupka poseł na Sejm RP, pan Jacek Kowalczyk z Urzędu Marszałkowskiego czy pan Grzegorz Budziosz wiceprezes Polskiego Związku Piłki Ręcznej.

W trakcie pierwszych meczy odbyła się konferencja prasowa, na której zastanawiano się jak zmotywować młodzież do gry w ręczną i jak popularyzować tę dyscyplinę sportową.

Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy VII c – kolejnej grupy o profilu piłka ręczna. Mamy nadzieje, że powtórzą kiedyś sukces swoich starszych kolegów i będą się cieszyć z wielkiego sukcesu.