Międzynarodowy Dzień Teatru w klasie I A

Dnia 27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji rodzice uczniów z klasy Ia przygotowali miłą niespodziankę dla swoich pociech. W pięknych kostiumach zaprezentowali przez siebie wybrane wiersze, które znali z dzieciństwa. Była „Samochwała”, „Hipopotam”, „Murzynek Bambo”, „Ptasie radio” i wiele ,wiele innych. Rodzice – Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i kwiatami. Na zakończenie dzieci musiały wykazać się wiadomościami, rozwiązując test wiedzy o teatrze. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymały maski.