Mikołajki III a

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana po korytarzach kręciły się dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach, Po długim oczekiwaniu uczniowie klasy III a doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja, któremu towarzyszyła śliczna Śnieżynka. Na powitanie Gościa dzieci zaprezentowały piosenkę, a także obiecały, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom i nauczycielom. Po takich deklaracjach, Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami. Na zakończenie wizyty Mikołaj poprowadził wspólne zabawy i zrobione zostały pamiątkowe zdjęcia.

To był bardzo piękny i ciekawy dzień. A co najważniejsze- Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze i najpiękniejsze święta w roku… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Bardzo dziękujemy.