Miniolimpiada

Dnia 07.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Finale Wojewódzkim V Świętokrzyskiej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych klas I-III dziewcząt i chłopców organizowanej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Zawody odbywały się w hali sportowej w Pawłowie, a rywalizowały w nich drużyny z 10 szkół m.in. z Ostrowca Świętokrzyskiego, Małogoszczy , Pińczowa, Kielc, Pawłowa. Młodzi sportowcy zmierzyli się w czterech konkurencjach: biegu sztafetowym, torach przeszkód z rozkładaniem kółek ringo i przenoszeniem piłki lekarskiej oraz skoku w dal z miejsca. Po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie zdobyli 7 miejsce. Wszyscy finaliści otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe medale, czapki, dyplomy oraz słodycze.

Gratulujemy!!!