Mistrzostwa Polski UKS-ów Kielce 2021

Zuzanna Stręk brązową medalistką na Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie

W Kielcach w dniach 24-26 września odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilard. W imprezie uczestniczyło blisko 150 osób z 21 klubów z całego kraju. UKS „Orlęta” Bilcza reprezentowało pięciu zawodników: Zuzanna Stręk, Urszula Skowrońska, Aleksander Skowroński, Maciej Lis i Mikołaj Marzec. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie w związku z czym bardzo cieszy sukces naszej zawodniczki Zuzanny Stręk. Zuzia zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej dziewcząt i została brązową medalistką turnieju ogólnopolskiego. Dla najlepszych przygotowano medale puchary oraz nagrody rzeczowe.