Pierwszy dzień wiosny w klasach 1 – 6

21 marca w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo! W tym dniu uczniowie klas 1 – 6 wraz z wychowawcami zebrali się w hali sportowej, by zgodnie z obyczajem, wspólnie przywitać wiosnę. Uczestnicy zaprezentowali się w pięknych, wiosennych strojach.

Uroczystość rozpoczęła pani Barbara Węgrzyn, witając przybyłą PANIĄ WIOSNĘ, w rolę której wcieliła się pani Renata Kot. Następnie odbył się pokaz mody wiosennej w wykonaniu uczniów klas 4 – 6. Młodsze klasy gromkim śpiewem „przegoniły” zimę na dobre! Uczniowie klas pierwszych śpiewały piosenkę w strojach zielonych, uczniowie klas drugich przebrały się w stroje czerwone, natomiast trzecioklasiści wystąpili w strojach żółtych.

To był bardzo wesoły dzień! Uczniowie z uśmiechem na twarzy i radością powrócili do swoich klas.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były panie: Barbara Węgrzyn, Zofia Młyńska i Marcelina Rajch-Glonek

Z okazji nadejścia wiosny, życzymy wszystkim dużo słońca, uśmiechu i optymizmu!