Piknik rodzinny w klasie 1 B

15 czerwca w ramach godzin pozalekcyjnych odbył się Piknik Rodzinny, na który uczniowie klasy 1b przybyli wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą. Spotkanie miało miejsce w Stajni “Dialog” w Brudzowie.

Piknik rozpoczął się prezentacją programu artystycznego z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty oraz Dnia Dziecka, przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni Zofii Młyńskiej. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Wspaniałej, rodzinnej atmosferze towarzyszyło wiele atrakcji: jazda konno, pieczenie kiełbasek i bułeczek. Nie zabrakło zabaw w plenerze i kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi.

Piknik był bardzo udany, czego dowodem były uśmiechy dzieci oraz rodzin uczestniczących w tej imprezie. Wszyscy świetnie się bawili. Rodzicom, którzy przygotowali spotkanie, serdecznie dziękujemy.