Piknik rodzinny w klasie 3 A

15 czerwca w ramach godzin pozalekcyjnych odbył się Piknik Rodzinny, na który uczniowie przybyli wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Spotkanie miało miejsce w Ośrodku jeździeckim „Stangret” w Kielcach. Piknik rozpoczął się zjedzeniem pysznych kiełbasek, przygotowanych przez rodziców. Następnie uczniowie zaprezentowali przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Zofii Młyńskiej program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty oraz Dnia Dziecka. Program połączony był również z zakończeniem roku szkolnego trzecioklasistów.

Po przedstawieniu uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty – wazoniki malowane na szkle z kwiatami wykonanymi z papieru i bibuły.

Wspaniałej, rodzinnej atmosferze towarzyszyły wspólne zabawy, podczas których można było częstować się pysznymi potrawami. Piknik był bardzo udany, czego dowodem były uśmiechy dzieci oraz rodzin uczestniczących w tej imprezie. Wszyscy świetnie się bawili. Rodzicom, którzy przygotowali spotkanie serdecznie dziękujemy. Na szczególne podziękowania zasługują rodzice z Trójki klasowej: Pan Rafał Skowron, Pan Jarosław Kargul i Pan Norbert Łapacz.