…Po życie sięgać nowe…

1 września to tradycyjnie dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Dla starszych to rutyna, a dla najmłodszych dzień pełen nowości i wrażeń. Spotkań z wychowawcami i kolegami. Rozpoczęto go w kościele parafialnym, pw. Św. Kazimierza, mszą świętą w intencji Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Uczniów. Minutą ciszy uczczono 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Po raz kolejny kapituła Bilczańskiego Żaka uhonorowała osobę najbardziej zasłużoną dla szkoły. Wyróżniono Pana Jacka Ramiączka, który aktywnie uczestniczy w życiu naszej placówki, wspierając ją udziałem w różnorodnych inscenizacjach, reprezentując aktorsko na szczeblu szkolnym i gminnym.

Pan Robert Kumor, przedstawiciel Rady Rodziców złożył wszystkim serdeczne życzenia owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym 2016/17.

Spotkanie zakończono pokazem grupy uczestników sekcji karate, mającym na celu zachęcenie widzów do udziału w zajęciach, które będą prowadzone w naszej szkole.