Projekt „Wszystkie kolory świata” zakończony

Projekt „Wszystkie kolory świata’’ w naszej szkole dobiegł końca. Laleczki wystawione na kiermaszu zostały sprzedane a zebrana kwota w wysokości 1300 zł wpłacona na konto UNICEF. Darowizna w wysokości 10 zł pozwala na uratowanie jednego dziecka i zaszczepienie go przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, takim jak: tężec, polio, gruźlica, odra. Cieszymy się, że dzięki zebranej kwocie, zaszczepionych zostanie aż 130 maluchów z najbiedniejszych krajów świata. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy osobiście zaangażowali się w akcję UNICEF.