Ślubowanie

29 września 2016 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Gimnazjum, w trakcie którego zostali oni przyjęci w poczet społeczności szkolnej. W obecności Dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców oraz starszych kolegów złożyli uroczyste ślubowanie. Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wszystkim zgromadzonym krótki program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń – pani Grażyny Kosno-Mazur, pani Kamili Długosz-Szałapskiej i pani Mileny Chmiel. Po zakończonej uroczystości pierwszoklasiści udali się na teren szkoły, gdzie zasadzili trzy symboliczne drzewka, o które obiecali dbać. Na koniec uczniowie klas pierwszych otrzymali słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców. Wszystkim nowym uczniom gimnazjum życzymy sukcesów i radości na kolejnym etapie edukacyjnym!