Spotkanie z lekarzem weterynarii

W klasach 1a, 1b, 1c odbyło się interesujące spotkanie. Tym razem gościem był pan Mateusz Szczepski – lekarz weterynarii. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca weterynarza i jak należy pielęgnować zwierzęta domowe. Aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Opowiadali o swoich pupilach, które mają w domu oraz zadawali liczne pytania, na które pan weterynarz udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Przypomniał również dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami i o konieczności szczepień. Lekcja wszystkim bardzo się podobała.