Spotkanie z „Miśkiem Zdziśkiem”

Niecodzienny gość zawitał do naszej szkoły 26 września. Przybył osobiście, aby przedstawić się dzieciom i zachęcić do dalszej aktywnej współpracy, polegającej na zbiórce zakrętek. Fundacja „Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei” powstała z myślą niesienia pomocy dzieciom chorym, niepełnosprawnym, skrzywdzonym przez los.

Niecodzienny gość zawitał do naszej szkoły 26 września. Przybył osobiście, aby przedstawić się dzieciom i zachęcić do dalszej aktywnej współpracy, polegającej na zbiórce zakrętek. Fundacja „Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei” powstała z myślą niesienia pomocy dzieciom chorym, niepełnosprawnym, skrzywdzonym przez los, tym którzy ze względów zdrowotnych i społecznych nie są w stanie normalnie funkcjonować w życiu społecznym. Dzieci z zapałem deklarowały dalszą chęć niesienia pomocy Fundacji, a zuchy zaśpiewały Miśkowi Zdziśkowi piosenkę. Koleją atrakcją spotkania była wspólna fotografia z Miśkiem.