Spotkanie z piłkarzami Korony Kielce

W środę 4.05.2016r. w Szkole Podstawowej w Bilczy odbyło się spotkanie zuchów z gromady „Apacze” z piłkarzami najsłynniejszego zespołu piłkarskiego w naszym powiecie, a mianowicie Korony Kielce.

W środę 4.05.2016r. w Szkole Podstawowej w Bilczy odbyło się spotkanie zuchów z gromady „Apacze” z piłkarzami najsłynniejszego zespołu piłkarskiego w naszym powiecie, a mianowicie Korony Kielce, Elhadaji Pape Djibril Diaw z Senegalu (obrońca); Varya Markovic z Serbii (pomocnik); Airan Lopez Cabrera z Hiszpanii (napastnik) oraz asystent trenera pan Tomasz Wilman. Gości przywitała pani dyrektor Urszula Wróblewska. Piłkarze chętnie odpowiadali na pytania dzieci dotyczące uprawianej przez nich dyscypliny sportowej. Opowiadali, jakim wspaniałym sportem jest piłka nożna, ile przynosi satysfakcji, ale też o tym ile wymaga wyrzeczeń i poświęcenia. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Piłkarze rozdali bardzo dużo autografów, uczestniczyli w zabawach i pląsach zuchowych. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej, bo jest to bardzo fajna zabawa i promocja klubu – powiedział pan Tomasz Wilman, dzięki któremu odbyło się to spotkanie.

Bardzo dziękujemy.