Spotkanie z policjantem

25 listopada uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej uczestniczyli w spotkaniu z Policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Anną Zielińską -Brudek i asp. Arturem Putowskim Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Na początku spotkania pani dyrektor Urszula Wróblewska wręczyła Pani Annie Zielińskiej –Brudek Statuetkę –„Partnerowi Szkoły w podziękowaniu za współpracę”. Dzieci miały okazję utrwalić swoje wiadomości o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Nasi Goście zwrócili szczególną uwagę na  niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówili sposoby ich unikania. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe.

Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli naszym Gościom upominki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.