Szkoła uczy tradycji chrześcijańskich

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Wychowawcy czytali fragmenty z Pisma Świętego mówiące o narodzeniu Pana Jezusa w ubogiej stajence w Betlejem i radości pasterzy spieszących z pokłonem do Zbawiciela.Następnie wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie najlepsze życzenia. Dzięki pomocy rodziców uczniowie zasiedli przy pięknie przygotowanych stołach i wspólnie spożywali przyniesione potrawy. Wszyscy cieszyli z radosnej atmosfery nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i śpiewali tradycyjne polskie kolędy.Wiele dzieci pochwaliło się talentami muzycznymi grając kolędy na instrumentach muzycznych.