Turniej Gier i Zabaw

29 kwietnia o godzinie 9.00 w naszej szkole odbył się Turniej Gier i Zabaw. Do walki o zwycięstwo przystąpili uczniowie z klas I-VI szkół podstawowych z Morawicy, Brzezin, Dębskiej Woli, Woli Morawickiej oraz Bilczy. Najmłodsi musieli zmagać się, m.in. ze sztafetą z przekładaniem szarfy, skokami obunóż w worku oraz rzutami kręglarskimi do celu. Natomiast na starszych czekały skoki w dal z miejsca, rzuty piłeczką tenisową oraz konkurencje zwinnościowe, w których musieli się wykazać niebywałymi zdolnościami biegowymi. Uczestnicy z wszystkich szkół byli bardzo dobrze przygotowani i aktywnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach. Ostatecznie jednak to gospodarze spotkania zajęli pierwsze miejsce. Drudzy na podium stanęli zawodnicy z Brzezin, a na trzecim miejscu zapisała się Morawica. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej za rok!!!