Uczniowie klas drugich w fabryce w Miechowie

5 grudnia uczniowie klas drugich wzięli udział w niecodziennych zajęciach. Zwiedzili zakład w Miechowie produkujący szklane ozdoby choinkowe (specjalizujący się w ręcznej produkcji). W czasie wycieczki uczniowie poznali wszystkie etapy produkcji ozdób: ręczne formowanie szkła, srebrzenie, misterne zdobienie bombek. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w warsztatach plastycznych, w czasie których własnoręcznie malowały bombki, pod kierunkiem dekoratorek pracujących w fabryce. Powstały przepiękne, oryginalne bombki, które już niebawem zawisną na świątecznych drzewkach.