Uczniowie naszej szkoły zwycięzcami XIV edycji Małej Ligii Piłki Ręcznej

Dnia 14 grudnia w hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach uczniowie klasy sportowej – III gimnazjum zdobyli I miejsce podczas finału XIV edycji Małej Ligii Piłki Ręcznej organizowanej przez Fundację “Vive Serce Dzieciom”. Po trwającym blisko dwa miesiące turnieju, w którym wzięło udział ponad 50 drużyn z całego województwa, nasi zawodnicy wywalczyli zwycięstwo. Pracowali na nie blisko 3 lata pod okiem trenera Pawła Sieczki – nauczyciela wychowanie fizycznego.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu z tego wydarzenia na stronie: TVP Kielce