Urodziny Kubusia Puchatka

„Wiwat Misiu, łakomczuszku,
niech nie burczy Ci już w brzuszku.
My życzenia Ci składamy,
byś był jak najdłużej z nami.
Miodku zawsze miej w dostatku,
żyj nam 100 lat nasz Puchatku!”

Takim wierszykiem uczniowie klasy I a przywitali Kubusia Puchatka. Z okazji urodzin „misia o bardzo małym rozumku” dzieci przebrały się w kolorowe, urodzinowe czapeczki i z utęsknieniem czekały na jubilata. Kiedy zobaczyły Puchatka radości nie było końca. Chętnie odpowiadały na pytania misia, wysłuchały fragmentu książki .Na zakończenie było słodkie „małe conieco”,które Kubuś Puchatek lubił przekąsić o jedenastej- pyszny tort oczywiście z wizerunkiem gościa.