VI Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

VI Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych już za nami. Jak zapewne wszyscy wiedzą w dniach 13-20 grudnia w naszej szkole miał miejsce charytatywny Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych. W tym roku pod tytułem „Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca”.

VI Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych już za nami. Jak zapewne wszyscy wiedzą w dniach 13-20 grudnia w naszej szkole miał miejsce charytatywny Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych. W tym roku pod tytułem „Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca”.

Pragniemy się pochwalić – odnieśliśmy ogromny sukces! Sprzedaliśmy wszystkie ozdoby wykonane przez uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły. Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa. Ogromną popularnością cieszyły się bombki podpisane przez piłkarzy Vive Tauron Kielce z ich najlepszym zawodnikiem na czele Sławomirem Szmalem. Za wkład Sławka dziękujemy szczególnie.

Korzystając z okazji składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia. Oby nadchodzący rok wypełnił nas wszystkich siłą do działania. „Bo jak nie my, to kto?”

Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂