Wieczorek pożegnalny klas III gimnazjum

22 czerwca 2016 roku w hali sportowej w Bilczy odbył się wieczorek pożegnalny uczniów klas trzecich gimnazjum. Jak co roku po polonezie absolwentów, pani dyrektor Urszula Wróblewska przedstawiła wyniki egzaminów gimnazjalnych.

22 czerwca 2016 roku w hali sportowej w Bilczy odbył się wieczorek pożegnalny uczniów klas trzecich gimnazjum. Jak co roku po polonezie absolwentów, pani dyrektor Urszula Wróblewska przedstawiła wyniki egzaminów gimnazjalnych oraz wręczyła statuetki uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu, a rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania za współpracę. Nagrody książkowe otrzymało pięciu uczniów za uzyskanie tytułu finalisty w przedmiotowych konkursach. Wieczór zakończył się występem artystycznym trzecioklasistów i podziękowaniami uczniów dla nauczycieli i rodziców za ich pracę i wsparcie.