11 stycznia w naszej szkole uczniowie klas młodszych postanowili włączyć się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy ubrani na czerwono i z czerwonymi serduszkami w rękach przeszli przez szkołę kolorowym korowodem prowadzonym przez panią dyrektor Urszulę Wróblewską. Następnie podczas krótkiego apelu dowiedzieli się o historii powstania WOŚP. To już 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 13 stycznia we wszystkich polskich miastach i wsiach, jak również za granicami naszego kraju. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na zakończenie spotkania klasa III a zaśpiewała „Kolędę od policjantów”, a wszyscy zaśpiewali pastorałkę „Od serca do ucha”. Mamy nadzieję, że uzbieramy dużo pieniędzy na pomoc dla chorych dzieci.