Wizyta w Szkole Muzycznej

Uczniowie klas drugich i trzecich zostali zaproszeni na przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy III Szkoły Muzycznej w Kielcach. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu, gdzie został poruszony bardzo ważny temat – „Dziecko a Internet”. Poprzez połączenie bajki ze współczesnym światem mieliśmy okazję zobaczyć, jakim problemem jest niewłaściwe korzystanie z komputera. Po przedstawieniu nasi uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Szkoły Muzycznej- oglądali sale, w których odbywają się zajęcia na różnych instrumentach, świetlicę, salę koncertową. Mieli okazję zobaczyć instrumenty perkusyjne, strunowe czy dęte blaszane. To był bardzo mile spędzony dzień.