Wojewódzki Konkurs pt. ,,Jan Paweł II Patron Najgodniejszy”

19 maja w Zespole Szkół im. Świętego Jana Pawła II w Brzezinach odbył się ósmy Wojewódzki Konkurs wiedzy o życiu i pontyfikacie Świętego Jana Pawła II pt.,,Jan Paweł II Patron Najgodniejszy.” W zmaganiach umysłowych uczestniczyło 20 drużyn ze szkół z całego województwa świętokrzyskiego. Nasza drużyna w składzie: Roksana Kaniecka z klasy IV A, Adam Sander z klasy IVB, Miłosz Giemza z klasy IVB wykazała się ogromną wiedzą i zajęła 4 miejsce otrzymując wyróżnienie. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Dzieci przygotowała pani katechetka Renata Kot.