Wycieczka do WDK w Kielcach

14 marca uczniowie klasy 2 a, 2 b i 3 a wraz z wychowawczyniami wyjechali do WDK w Kielcach na przedstawienie pt. „Szkatułka krasnala Chichotka” w wykonaniu artystów Warszawskiego Teatru Edukacyjnego.

Bajka opowiadała o zwycięstwie dobra nad złem, znaczeniu miłości rodzicielskiej i o jeszcze większym znaczeniu miłości dzieci do rodziców. Piękna dekoracja, kolorowe kostiumy, piosenki i dobry kontakt aktorów z publicznością zapewniły świetną zabawę, połączoną z edukacją. Po przedstawieniu wszyscy spacerem udali się na plac znajdujący się przy ulicy ks. Piotra Ściegiennego pod pomnik Homo Homini, upamiętniający atak terrorystyczny na World Trade Center w Nowym Jorku 11 września 2001 r.