Wyjazd do schroniska

01.04.2017r odbyła się wycieczka do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach, w której udział wzięło 26 uczniów gimnazjum w Bilczy. Organizatorkami były uczennice klasy 3a gimnazjum: Natalia Rokicka, Katarzyna Laskowska i Eliza Podkówka. Razem z gimnazjalistami pojechały dwie nauczycielki: Kamila Mazur i Monika Wiech-Piazdecka. Po dotarciu na miejsce uczniowie podzieleni zostali na kilkuosobowe grupy, którym przydzielono po jednym psie. Nasze odwiedziny bardzo ucieszyły pracowników schroniska, ale najbardziej zadowolone były pupile. Młodzież miała okazję dowiedzieć się jak wygląda praca wolontariusza oraz mogła zabrać zwierzaki na krótkie spacery. Po dwugodzinnym pobycie w placówce, wszyscy zadowoleni wróciliśmy do Bilczy.