Z wizytą u Naszego Patrona

We wtorek klasy siódme zapaliły znicze na grobie naszego patrona ks.Piotra Ściegiennego, który pochowany jest na cmentarzu w Lublinie. Uczniowie minutą ciszy uczcili pamięć człowieka walczącego o niepodległość naszego kraju oraz o prawa chłopów. Zwiedziliśmy również wspaniały pałac Zamojskich w Kozłówce i nacieszyliśmy oczy cudownym widokiem na ogrody wokół wiekowej posiadłości tej historycznej rodziny. Mamy nadzieję, że wycieczka ta zostanie na długo w naszej pamięci.