Zawody sportowe

W sobotę 7 października 2017r, w godzinach porannych miały miejsce międzyszkolne zawody piłki nożnej dziewcząt na boisku w Obicach. O zwycięstwo walczyły trzy szkoły z Obic, Morawicy i Bilczy. Podczas spotkania odbyło się pięć meczy po 12 minut, które sędziował pan Maciej Ściga.
Nasze dwie drużyny reprezentowały dziewczyny

z klas II i III gimnazjum:

Martina Dwojewska, Oliwia Skrzyniarz, Gabriela Jaworska, Kinga Wołowska, Gabriela Kasznia, Wiktoria Nogalska, Julia Stochmal;

z klas VII szkoły podstawowej:

Julia Malinowska, Nikola Woda, Zuzanna Gliwińska, Izabela Matys, Patrycja Szwedo, Natalia Frankowicz, Julia Świerk.

Koleżanki z młodszych roczników przyjechały, by spróbować swoich sił w konfrontacji ze starszymi rywalkami. Świetnie spisała się Oliwia Skrzyniarz strzelając gola dziewczynom z Obic.

Ostatecznie nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, Morawica – drugie i zasłużenie wygrały Obice. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy dobrze się bawili, a spotkanie odbyło się zgodnie z zasadami gry fair play.

Poniżej przedstawiamy rozkład rozegranych meczy:

1. Mecz Bilcza (Kl. VII) – Obice – 0:5
  2. Mecz Bilcza (Kl. II, III Gim) – Morawica – 0:1