Zawody Sportowe

8 października w Szkole Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli odbyły się gminne zawody w przełajowych biegach sztafetowych. Wzięły udział w nich 2 drużyny z naszej szkoły: drużyna dziewcząt – Natalia Chmiel, Oliwia Skrzyniarz, Kamila Rutkowska, Gabriela Barwinek, drużyna chłopców – Tomasz Barwinek, Kacper Kaczmarczyk, Kacper Kamiński, Wiktor Śnioch i Mateusz Lurzyński. Walka była bardzo zacięta. Niesamowitej rywalizacji towarzyszyli zawsze wierni kibice którzy podtrzymywali nas na duchu. W biegach sztafetowych drużyna dziewcząt zajęła I miejsce natomiast drużyna chłopców III. Opiekunowie byli z nas bardzo dumni. Organizatorzy imprezy wręczyli zawodnikom nagrody a na zakończenie uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.