Złoto na V Gimnazjalnych Zawodach Gimnastycznych!

W Kielcach na hali sportowej przy ul. Ściegiennego odbyły się V gimnazjalne zawody gimnastyczne, w których brały udział 2 gimnazjalistki z naszej szkoły Adrianna Wrona i Patrycja Piotrowska. Dziewczyny miały bardzo trudną drogę do medalu ponieważ, z całego województwa stanęło do rywalizacji aż 88 osób. Po prawie 3 godzinnych zmaganiach jedna z naszych trzecioklasistek wywalczyła złoty medal. By wygrać należało wykonać 4 elementy oceniane, które wymagały nie tylko zdolności gimnastycznych, ale również akrobatycznych: stanie na rękach, skok przez skrzynie, przerzut bokiem, oraz najtrudniejsze układ ćwiczeń gimnastycznych –narzucony przez organizatorów. Na wyniki trzeba było czekać ponad godzinę. W tym czasie można było podszkolić swoje umiejętności piłkarskie. Na hale wbiegli w strojach sportowych piłkarze Korony Kielce wraz z trenerem Jose Rojo Martin Pachetą. Zrobili pokaz umiejętności gimnastycznych, a następnie szkolili wszystkich chętnych w zakresie piłki nożnej. Po zakończonym pokazie, każdy uczestnik mógł zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami, oraz wziąć od nich podpisane zdjęcie.

Zanim ogłoszono wyniki wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i dyplomy. A następnie zwycięscy dużą torbę nagród.

Brawo ADA –gratulujemy złota i życzymy dalszych sukcesów!!!