Dzień Sportu w Gimnazjum

2 czerwca 2014r. w godzinach od 8:40 do 11:00 w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z okazji Dnia Dziecka. Podczas turnieju uczniowie gimnazjum grali w piłkę nożną i siatkową. Rozgrywki poprzedzone były oficjalnym otwarciem przez panią dyrektor. Każda klasa wytypowała swoją drużynę i nadała jej nazwę. W meczach piłki nożnej wzięło udział osiem klas, a w piłce siatkowej siedem klas. Wszystkie drużyny ze sobą ciężko rywalizowały, ale mimo wszystko wszyscy grali fair play. Osoby, które nie brały udziału w rozgrywkach mocno dopingowały swoje zespoły. Zawody zakończone zostały wręczeniem słodkich upominków przez panią wicedyrektor Marię Sarnat. Miejsca na podium w piłce nożnej zajęli :
I miejsce – klasa IIIc „FC Grzybiarze “
II miejsce – klasa II c „Fantastyczna czwórka”
III miejsce – klasa II a „Bad boys”

Natomiast w piłce siatkowej :
I miejsce – klasa III a „Czołgiści “
II miejsce – klasa I c „Oszalałeś “
III miejsce – klasa Ia „Dzikie węże”

Następnie szczęśliwi uczniowie w sportowych humorach wrócili na lekcje.