Klasa Vc w TVP

W dniu 23 listopada klasa Vc, miała rzadką okazję zwiedzenia budynku Telewizji Polskiej i wzięcia udziału w próbie generalnej do półfinału popularnego programu „The Voice of Poland”. W niewątpliwie integracyjny i rozrywkowy charakter wyjazdu, udało się wpleść elementy wychowawcze i edukacyjne. Uczniowie mieli okazję, na żywo, poznać pracę realizatorów dźwięku, wizji, technicznych, choreografa, tancerza i piosenkarza. Dotykali kamer i operowali nimi. Zobaczyli jak wygląda realizacja programu w studiu i radiowozie telewizyjnym. Wreszcie, w świetle reflektorów stanęli na scenie… .Dzieci miały szansę spotkać i zrobić zdjęcia z gwiazdami: Michałem Szpakiem, Augustinem Equrrola i Grzegorzem Hyżym. Była to wspaniała lekcja doradztwa zawodowego i inspiracja. Wyjazd był efektem bardzo dużego zaangażowania rodziców w życie klasy. Serdeczne podziękowania składamy na ręce pani Sylwii Woźniak, która pomogła zorganizować wycieczkę.