Uczniowie klasy 3a na meczu Vive Tauron Kielce kontra MMTS Kwidzyn

6 października o godzinie 17:00 uczniowie klasy 3a wraz z rodzicami, panią dyrektor Urszulą Wróblewską i wychowawczynią Zofią Młyńską, spotkali się przed szkołą. Na ten dzień uczniowie czekali z niecierpliwością, odkąd usłyszeli, że Rada Rodziców w prezencie na „Dzień Chłopaka” zorganizowała wejście na mecz Vive. Kiedy wysiedliśmy z autokaru, spacerem udaliśmy się do Hali Legionów. Mieliśmy jeszcze dość dużo czasu, by zwiedzić halę i obejrzeć wystawę historii klubu ze zdjęciami piłkarzy.

Mecz rozpoczął się o 18:30. Drużyna Vive od samego początku miała przewagę w rywalizacji z przeciwnikami. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły to, co dzieje się na boisku i z wielkim zaangażowaniem dopingowały naszej drużynie. Mecz zakończył się wynikiem 38:28 dla Vive.

Wielką frajdą dla wszystkich uczniów było wspólne zdjęcie z zawodnikami Vive.
W drodze powrotnej zadowolone dzieci śpiewały i dzieliły się wrażeniami z aktywnego dopingu podczas meczu. Ten wyjazd na długo pozostanie w ich pamięci.