Wycieczka szkolna uczniów klas pierwszych gimnazjum

07.06.2017r. uczniowie klas pierwszych gimnazjum wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Łodzi, gdzie mieli okazję zobaczyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta „Manufakturę”. Kompleks powstał w 2006 roku dzięki rewitalizacji zabytkowych obiektów pofabrycznych. Miejsce to zachowało atmosferę dawnej XIX-wiecznej Łodzi i zakładów Izraela Poznańskiego o czym uczestnicy wycieczki mogli przekonać się zwiedzając mieszczące się tam Muzeum Fabryki. Kolejnym punktem wyprawy było Experymentarium, w którym poprzez doświadczenie i obserwację uczniowie zgłębiali tajniki świata. Oprócz kultury i edukacji młodzież miała zapewnioną rozrywkę w postaci zabawy ruchowej, która sprawdzała ich spryt i inteligencję.