Andrzejki w klasie I b

Tegoroczne andrzejki uczniowie klasy I b wraz z rodzicami i wychowawczynią Zofią Młyńską spędzili w edukacyjnej sali zabaw Kawka Zabawka w Kielcach. Już na samym początku duże emocje wzbudził wystrój sali oraz apetycznie wyglądający poczęstunek. Dzieci zostały gorąco powitane przez miłe panie animatorki i zaproszone do wspólnej zabawy. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Zabawy, wróżby, konkursy i tańce trwały ponad 2 godziny, w czasie których wytworzyła się przyjazna atmosfera między dziećmi i prowadzącymi. Następnie przy akompaniamencie andrzejkowej muzyki uczniowie własnoręcznie wykonali dekoracyjny świecznik. Wszyscy bawili się znakomicie. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie imprezy i sprawny jej przebieg.