DWUDNIOWA WYCIECZKA KLAS ÓSMYCH

• przez
2.8

Najstarsi uczniowie naszej szkoły 15- 16 czerwca wspólnie z wychowawcami udali się w malownicze i niezwykłe miejsca, jakimi są: przepiękna Grota Łokietka czy Sztolnia Czarnego Pstrąga. Dużą atrakcją dla ośmioklasistów okazała się Kopalnia „Guido, którą zwiedzali pod bacznym okiem miejscowych przewodników, słuchając historii powstania kopalni czy ciekawostek związanych z jej funkcjonowaniem. Odwiedzone miejsca na długo zapadną w pamięci naszych podopiecznych, ale największą atrakcja dla nich było nocne zwiedzanie ruin zamku w Ogrodzieńcu. Spacer z płonącymi pochodniami i widok rozgwieżdżonego nieba zapierał dech w piersiach oraz skłaniał do niezwykłych przemyśleń. Podsumowując był to udany wyjazd.

Średnia ocena 2.8 / 5. Liczba ocen: 10