Dyskoteka karnawałowa klas VII, VIII i III gimnazjum

Dnia 5 lutego 2019 roku odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum. Uczniowie licznie wzięli w niej udział. Kilkanaścioro z nich przygotowało z tej okazji piękne przebrania, np. królewny, kotka, pluszaka.

Podczas dyskoteki zostały dla uczniów zorganizowane konkursy i zabawy. Jedną z nich była zabawa w parach z balonikami. Zadaniem uczestników było zniszczenie balonika innych par, aż zostanie tylko jedna para z balonikiem. W tej konkurencji wygrała para uczniów klasy III b gimnazjum: Natalia Toś i Radek Gil.

Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie. Ponieważ wszystkie ubiory były urocze i starannie przygotowane, jury złożone z nauczycieli, postanowiło przyznać wszystkim “przebierańcom” pierwsze miejsca.

Ostatnią zabawą z nagrodami była zabawa w “krzesełka z fantami” – po ucichnięciu muzyki uczniowie musieli przynieść pewną “rzecz”, wskazaną przez prowadzącego, i dopiero zająć miejsce na krzesełku. W tej zabawie bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Skrzypek z klasy III c gimnazjum.

Oprócz zabaw uczniowie tańczyli wspólnie Makarenę, Kaczuszki, Belgijkę oraz taniec pingwina. Nagrodą za udział w zabawach dla uczniów przewidziane były cukierki. Natomiast najlepsi otrzymali bon na “niepytanie” lub bon na “poprawę dowolnej oceny”.