FESTIWAL PROJEKTÓW GIMNAZJALNYCH

21 marca uczniowie klas II mieli możliwość zaprezentowania dyrekcji szkoły, kolegom i koleżankom z klas równoległych oraz nauczycielom efektów swojej trzymiesięcznej pracy, w tym bowiem dniu odbył się FESTIWAL PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH. W roku szkolnym 2017/2018 zrealizowaliśmy następujące projekty:

21 marca uczniowie klas II mieli możliwość zaprezentowania dyrekcji szkoły, kolegom i koleżankom z klas równoległych oraz nauczycielom efektów swojej trzymiesięcznej pracy, w tym bowiem dniu odbył się FESTIWAL PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH. W roku szkolnym 2017/2018 zrealizowaliśmy następujące projekty:

1. IWONA BIELAWSKA ,,Środek ciężkości”.
  2. MONIKA WIECH-PIAZDECKA .,,Jak dobrze zorganizować wybory do Samorządu Uczniowskiego?”
  3. GRAŻYNA KOSNO – MAZUR , MILENA CHMIEL ,,Matematyka za pomocą igły i nitki”.
  4. MARTYNA KASZNIA ,,Dzień Pluszowego Misia”.
  5. MACIEJ ŚCIGA ,,Jak zorganizować międzyklasowy turniej w piłkę siatkową? ”
  6. EDYTA WIERZBICKA ,,W krainie niebezpiecznych substancji”.
  7. KAMILA MAZUR ,,Eksperymenty w biologii”.
  8. LESZEK PAŁKA ,,Zagrożenia w sieci globalnej” .
  9. WIOLETTA KIERCZYŃSKA ,,Lekkoatletyka w szkole. Mistrzostwa Szkoły w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych”.
  10. JADWIGA CHORZĘPA, ALEKSANDRA MACHULSKA „Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca – KIERMASZ OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH”.

Formy przedstawienia efektów pracy gimnazjalistów były różnorodne – mogliśmy obejrzeć interesujące prezentacje multimedialne, filmy nagrane przez uczniów, wywiady czy plakaty. Wzięliśmy też udział w degustacji.

Na zakończenie tego ciekawego i pełnego wrażeń spotkania pani wicedyrektor Maria Sarnat podziękowała uczniom klas drugich oraz ich opiekunom za zaangażowanie podczas realizacji zadań oraz koordynatorowi – pani Irenie Zawadzkiej za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie Festiwalu Projektów.