I Miejsce w Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w WDK w Kielcach

• przez

I Miejsce w Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w WDK w Kielcach

W dniu 29 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach uczniowie z klas III b i III c z grupy teatralnej Stars dali pokaz sztuki aktorskiej podczas II Świętokrzyskiego Przeglądu Teatrów Szkolnych w językach obcych organizowanego przez ŚCDN w Kielcach i  zdobyła I miejsce.

Reprezentacja naszej szkoły zainscenizowała  historię o emocjach: “My feelings and emotions”. Dzieci zaprezentowały się znakomicie, a przedstawienie bardzo się podobało publiczności i jurorom. Do tego spektakularnego sukcesu przyczyniło się wiele czynników: świetnie opracowany scenariusz, opracowany przez panią Agnieszkę Buras, profesjonalna gra aktorska naszych uczniów, którzy pięknie pokazali paletę emocji, właściwie dobrana muzyka, grafika i gra świateł. Zwieńczeniem przedstawienia był występ uczennicy klasy III b Leny Zając, prezentując taniec, układ akrobatyczny na szarfie, zawieszonej na 4 metrowej konstrukcji.

Rolę strachu zaprezentowały: Maja Rędzia, Laura Kondas.  Lena Zając i Iga Stęplewska pokazały zarozumiałość.

W rolę smutku wcieliły się : Emilia Wójcik, Julia Kowalska, Zofia Nogajczyk.

Rolę wstydu zagrały: Anna Stępień, Natalia Homa, Natalia Zawadzka, Michalina Więcek.

Odwagę przedstawili: Ksawery Dwojewski, Bartosz Bojek, Wojciech Trela oraz Tomasz Łukasz.

Nad całym przedsięwzięciem czuwały panie: Agnieszka Buras i Ewa Wach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazałą pomoc.

Średnia ocena 3.4 / 5. Liczba ocen: 17