II Rodzinne Układanie Puzzli

W piątkowe popołudnie, 4 XII, w świetlicy szkolnej odbyło się II Rodzinne Układanie Puzzli. W miłej, rodzinnej atmosferze, dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem, przystąpiły do zabawy. Atrakcją były przede wszystkim puzzle w formacie 3D. Okazuje się, że takiej formy , jak dotąd, nikt nie próbował układać, więc tym bardziej było atrakcyjnie. Wyrastające w przestrzeni budowle wzbudziły zainteresowanie. Wszyscy goście deklarowali, że lubią układać puzzle, a ten rodzaj, wbrew pozorom też wymaga skupienia i uwagi, gdyż wystarczy jeden z elementów dopasować niewłaściwie, a okazuje się, że kompozycja traci swoje właściwości.

W przerwie na wytężanie umysłu i skupianie uwagi można było poczęstować się herbatą i kawą (dorośli) oraz skosztować słodkich wypieków przygotowanych przez panie wychowawczynie ze świetlicy oraz rodziców.

Za miłą , rodzinną atmosferę serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!